Halový turnaj v Libiši, leden 2017

Dne 28.1. se TJ Sokol Tuhaň zúčastnil halového turnaje v Libiši.Po různých komplikacích se nám povedlo poskládat dva týmy. První tým označovaný jako „Tuhaň junior“ byl ve složení: kapitán František Šelemberk, David Šelemberk, Josef Lerch, Lukáš Weissgarber, Martin Adamec a na výpomoc přijel Lukáš Tichota z Obříství.

tuhan junior

Druhý tým „Tuhaň senior“ měl problém se vůbec poskládat. Nakonec kapitán Robert Samek složil tým ze Štefana Tomoviče juniora, Štefana Tomoviče staršího a na pomoc přijel Petr Icik z Báště a Vilém Král z Čakoviček.

tuhan senior

Ale i přes tyto komplikace se našim týmům zadařilo. Ze 6 týmů, které se účastnily turnaje, naše týmy braly první dvě místa, s tím že mladší výběr skončil na prvním místě. Nejlepším hráčem a střelcem byl vyhlášen František Šelemberk. Děkujeme všem reprezentantům za příkladnou reprezentaci TJ Sokol Tuhaň a velké díky patří i lidem mimo náš oddíl, jmenovitě Lukáši Tichotovi, Petru Icikovi a Vilému Královi, kteří svými výkony pomohli k dosaženým výsledkům. Tak za rok snad se stejným výsledkem!