První FIFA turnaj za námi

Včerejší turnaje ve hře FIFA 20 se zúčastnilo 11 hráčů, kteří si to spolu rozdali o vítězství v turnaji. Ze skupin do semifinálových bojů postoupili jako vítězové skupin František Šelemberk a Josef Lerch, které doplnili z druhých míst David Šelemberk a Radek Klouček. V prvním semifinálovém dvojzápase dominoval Radek Klouček se svým týmem FC Chelsea proti Josefu Lerchovi s týmem Real Madrid a postoupil do finále. Z druhého semifinále, které bylo doslova bratrovražedné, postoupil David Šelemberk se svým týmem Manchester City. Souboj o třetí místo nám tedy zajistili Franta Šelemberk s týmem Inter Milan a Josef Lerch s týmem Real Madrid. Po napínavém boji se, ale z třetího místa, po výhře 2:1, radoval Franta Šelemberk. Poté následoval velmi napínavý finálový zápas mezi FC Chelsea a Manchester City. V jeden okamžik vedl dokonce 3:0 Davidův tým ManCity, ale o tento náskok přišel a zápas za stavu 3:3 pokračoval do prodloužení. Někdo by asi čekal, že se bude hrát opatrně a bude se čekat na jediný gól v prodloužení, ale opak byl pravdou. V prodloužení jsme se dočkali dalších gólových hodů při kterých padlo 5 gólů. Konečné skóre zápasu bylo 7:4 pro tým Manchesteru City a tak se David Šelemberk stal vítězem prvního FIFA turnaje pořádaného týmem TJ Sokol Tuhaň. Všem zúčastněním děkujeme a vzhledem ke spokojenosti s turnajem očekávejte brzo nějaký další.

Konečné umístění:
1. místo David Šelemberk – Manchester City